Informácie o spoločnosti

 

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Od svojho vzniku sa zaoberáme predajom malej poľnohospodárskej techniky pre záhradu, les a komunálnu sféru. Naším cieľom je prinášať zákazníkom prvotriednu kvalitu, inovácie a výnimočný servis

Náš úspech je založený na širokej ponuke produktov a tovaru, kvalitnom servise a službách, ktoré našim zákazníkom šetria ich čas a energiu. Dôležitá je pre nás spokojnosť našich zákazníkov, ich dôvera a skutočnosť, že sa k nám radi vracajú.

Ponúkame komplexnú techniku pre vašu záhradu, ako napríklad kosačky, krovinorezy, rotavátory, vertikutátory či postrekovače. V našom portfóliu však nájdete aj lesnú techniku, ako motorové píly a štiepačky dreva. Výnimkou nie je ani komunálna technika.

Všetky ponúkané produkty pochádzajú výhradne od renomovaných svetových značiek ako Kubota, Stiga, Vari, Briggs&Stratton a mnoho ďalších.

Kľúčový je pre nás aj servis. Všetky záručné, pozáručné opravy a dodávku u nás zakúpených náhradných dielov preto vykonávame v špecializovanom servise s rozlohou 250 m².

Radi vám tiež poradíme s výberom vhodnej techniky. Produkt si môžete následne vyskúšať v ideálnych podmienkach v našom areáli. 

Okrem predaja ponúkame aj rad služieb, ktoré predaj dopĺňajú. Naše služby vnímame ako neoddeliteľnú a veľmi dôležitú súčasť našej firemnej kultúry a komunikácie smerom k zákazníkovi. Neustále pracujeme na skvalitňovaní a zdokonaľovaní a chystáme sa tak robiť aj do budúcna.

Máme za sebou viac ako 30 rokov poctivej práce a preto chceme byť vašou prvou voľbou. Jasnou jednotkou pri rozhodovaní o nákupe lesnej techniky a odborným poradcom, s ktorým budete riešiť nákup a vybavenie pre vašu záhradu. 

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Spoločnosť Marián Šupa zabezpečuje plnenie ustanovených povinností výrobcu vyhradených výrobkov rozšírenej zodpovednosti výrobcov prostredníctvom:

Organizácie zodpovednosti výrobcov:
- Obaly, Neobaly – NATUR-PACK, a.s
- Elektrozariadenia – SEWA a.s.
- Pneumatiky – ELT Management Company Slovakia s.r.o.

Prostredníctvom tretej osoby:
- Batérie a Akumulátory – Mach Trade s.r.o.

Naša spoločnosť vo svojej prevádzke zabezpečuje bezplatný spätný zber pneumatík, elektroodpadu, batérii a akumulátorov.

Informovanie spotrebiteľa o odpadoch

Obaly, neobaly - Stiahnuť v PDF
Elektrozariadenia - Stiahnuť v PDF
Batérie a akumulátory - Stiahnuť v PDF 
Certifikát výrobca obalov a neobalových výrobkov - Stiahnuť v PDF
Certifikát enviromentálne zodpovedného výrobcu - Stiahnuť v PDF
Certifikát pre spoločnosť plniacu povinnosti výrobcu vyhradených výrobkov - Stiahnuť v PDF

 

 


Doprava v rámci SR zadarmo od 100€


90% produktov máme skladom


Garancia kvality a spoľahlivosti


Vrátenie peňazí do 30 dní


Zákaznícky servis je tu pre vás